50.jpg poniedziałek, 11 listopada

Do WSZYSTKICH odpowiedzialnych za moją Ojczyznę!


Moja "Niepodległa" Ojczyzna nie jest wolna!

Krew Synów Polski, za którą oddali życie, woła dzisiaj głośno z ziemi!

Moja "Niepodległa" Ojczyzna jest skrępowana! Biały Orzeł znowu w kajdanach!

Moja Ojczyzna jest rozkradana!

Moja Ojczyzna jest sprzedawana!

W łonie mojej Ojczyzny giną nienarodzeni! Bezbronni! Nikt nie stanie w ich obronie?... bo w obliczu "prawa" wszystko jest "w porządku"!

Moja Ojczyzna broczy krwią, tych, którym odmawia się prawa do życia! Niepełnosprawnym dzieciom... chorym...


Moja Ojczyzna raniona jest niemoralnością mężczyzn współżyjących ze sobą i obnoszących się tym, nie radzących sobie z własną seksualnością.

Moja Ojczyzna wypełniona jest krzykiem feministek domagających się zniewolenia! kobiet.

Moja Ojczyzna musi patrzeć na rozbite rodziny.

W mojej Ojczyźnie jest wiele niepobłogosławionych związków mężczyzny i kobiety,

W mojej Ojczyźnie kpi się ze świętego sakramentalnego małżeństwa!


Moja Ojczyzna płacze krwawymi łzami nad niszczoną niewinnością dzieci, napełniona jest genderowskimi teoriami, niedorzecznymi kłamstwami... bo jak człowiek stworzony przez Boga - na Jego obraz i podobieństwo - może sobie na własne życzenie zmienić płeć!?

Moja Ojczyzna leży krzyżem...


Odpowiedzialny za losy mojej Ojczyzny, trzymający ster władzy!

Czy to nazwiesz wolnością???!!!

Czy te wszystkie zniewolenia, obrzydliwości, plugastwa, bałwochwalstwa, które nazywasz wolnością, rzeczywiście nią są??!!


WSZYSCY, którzy odpowiedzialni jesteście za mój Kraj:

"Umiłujcie sprawiedliwość, sędziowie ziemscy! Myślcie o Panu właściwie i szukajcie Go w prostocie serca! Daje się bowiem znaleźć tym, co Go nie wystawiają na próbę, objawia się takim, którym nie brak wiary w Niego. Bo przewrotne myśli oddzielają od Boga, a Moc, gdy ją wystawiają na próbę, karci niemądrych. Mądrość nie wejdzie w duszę przewrotną, nie zamieszka w ciele zaprzedanym grzechowi. Święty Duch karności ujdzie przed obłudą, usunie się do niemądrych myśli, wypłoszy Go nadejście nieprawości. Mądrość bowiem jest duchem miłującym ludzi, ale bluźniercy z powodu jego warg nie zostawi bez kary: ponieważ Bóg świadkiem jego nerek, prawdziwym stróżem jego serca, Tym, który słyszy mowę jego języka. Albowiem Duch Pański wypełnia ziemię, Ten, który ogarnia wszystko, ma znajomość mowy" . Mdr (1, 1-7)


Posłuchaj jeszcze Psalmu 139:


Pan cię przenika i zna! On wie, kiedy siadasz i wstajesz.

Z daleka spostrzega twoje myśli, przygląda się, jak spoczywasz i chodzisz, i zna wszystkie twoje drogi.

Zanim słowo znajdzie się na twoim języku On, Pan, już zna je w całości.

On ze wszystkich stron cię ogarnia i kładzie na ciebie swą rękę.

Gdzie uciekniesz przed Duchem Jego?

Gdzie oddalisz się od Jego oblicza?

Czy uważasz, że uciekniesz od Niego???!!!

Czy uważasz, że bezkarnym pozostawi tego, kto krzywdzi Jego wybranych???


Stwarzasz pozory wolności religijnej?! To prawda, że nie muszę się kryć z tym, że chodzę do kościoła. Ale ty robisz wszystko, aby opluć sługi Jezusa, znieważyć je, ośmieszyć. Nazywasz pedofilami... skrajne przypadki wyciągasz na światło dziennie i mówisz: tacy są! - słudzy Boga. Nie wiem, czy robisz to świadomie czy też nie... Bóg to wie. Ale wiedz, że nie ujdziesz spod Jego ręki!


MASZ BYĆ JAK "ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W ŚWIECIE, TRZYMAJĄC SIĘ MOCNO SŁOWA ŻYCIA"! (Flp 2,15-16)

Podejmujesz wszystkie swoje decyzje dotyczące mojej Ojczyzny w świetle Słowa Bożego??? Modlisz się do Jezusa o Jego światło? O wypełnienie się woli Pana? Zastanawiasz się w ogóle nad tym? Masz być ŹRÓDŁEM ŚWIATŁA W ŚWIECIE! A ty kim jesteś?


Panie Premierze, Panowie Posłowie i Parlamentarzyści - do was to słowo jest skierowane!

Pan w dzisiejszej Ewangelii (Łk 17, 1-6) mówi: "Niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia; lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie". Uważaj zatem na siebie! I pilnuj dróg Pana! Poszukuj Go - jedyna to droga!


Panie, powiedziałeś: "Jeśli brat twój zawini, upomnij go; i jeśli żałuje, przebacz mu. I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwróciłby się do ciebie, mówiąc: żałuję tego, przebacz mu". Panie, ale czy ktokolwiek z ustanawiających prawo do aborcji, żałuje tego?... Tylko Ty wiesz...


Ja, przebaczam Panie, chociaż serce krwawi... ale Ty każesz... Droga przebaczenia jest jedyną... więc przebaczam i modlę się za wszystkich współczesnych oprawców mojej Ojczyzny... modlę się za zdrajców i sprzedawczyków... i przebaczam, bo tak każesz Panie... Gdybym nie przebaczyła... nie byłabym wolna!

Wraz z Apostołami, którzy prosili Pana: "Przymnóż nam wiary", wołam i ja: Napełnij mnie wiarą! "Pan rzekł: Gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, powiedzielibyście tej morwie: Wyrwij się z korzeniem i przesadź się w morze, a byłaby wam posłuszna".

Modlę się o Wolną, Niepodległą Ojczyznę, Polskę!...


Agnieszka F.


Ps.

Ale czy ja mogę tak bezczynie siedzieć i się tylko patrzeć potrząsając z irytacją albo niesmakiem głową???!!!


Czy mogę patrzeć na bezrobocie, bezdomność, zabieranie ubogim rodzicom ich dzieci??!!!!, demoralizację naszego społeczeństwa? - nagość na każdym rogu, w prawie każdej reklamie, same podteksty - kierowanie naszych zmysłów na degeneracyjne krańce ludzkich możliwości - czy mogę na to pozwolić??? Banda biednych, zniewolonych ludzi robi wszystko by zniszczyć naszą cywilizację - pod pretekstem wolności i demokracji robią schizofreniczne akcje - np. wystawa "tańca z Krucyfiksem" (przewrotna nazwa: "Adoracja Chrystusa"). Gdzie jest nasze: NIE??


Ktoś kiedyś powiedział: "ta zniewaga krwi wymaga" i to może nie chodzi o to, aby kogoś kamienować ..... ale warto uchwalić ustawę przymusowego leczenia takich "artystów"... a finansowanie takich popisów jeszcze z naszych publicznych pieniędzy to jest iście szatański pomysł...

Na to jest tylko jedna rada, jedna broń... chwyćmy za różaniec - tylko ON może uciąć głowę hydrze......

Modlę się o Wolną Niepodległą Polskę... i pragnę uczynić wszystko co tylko jest w mojej mocy, aby Jej służyć całym sobą, o co proszę Cię Panie Jezu...


Jacek F.


Agnieszka i Jacek Frydrych